12.3.2017

Příbram v důležitém zápase porazila Hradec

PŘÍBRAM / HRADEC KRÁLOVÉ

Vybojované tři body znamenají pro Příbram naději v dalších bojích o záchranu v ePojisteni.cz lize. Příbram díky Pilíkově proměněné penaltě porazila Hradec 1:0.

Zápas o šest bodů. Tak by šlo nazvat duel Příbrami s Hradcem, který měl v sobotu odpoledne výkop v Energon aréně. A oba týmy připravily neskutečně zábavný duel. Už v 5. minutě rozbušil domácím fandům srdce Aleš Hruška, když špatný odkop nasměřoval k hráči Hradce na půlku hriště, který obratem vypálil na prázdnou branku a gólman měl co dělat, aby míč chytil před brankovou čárou.

Na opačné straně v 6. minutě si naskočil na rohový kop skvěle Martin Jiránek, hlavičkoval už do branky, když trajektorii míče zastavila ruka hradeckého obránce a pískala se penalta. Tu zahrál precizně Tomáš Pilík a od 7. minuty domácí vedli 1:0. Hradec nadále hrozil a Pázler dva metry před brankou netrefil míč. Po dalším závaru dokonce vykopával z brankové čáry Jan Rezek. Poté domácí mohli předvést rychlý brejk, Josef Bazal se dostal už za obranu Hradce, včasným vyběhnutím mu akci zmařil vyběhnutý brankář Votroků Ottmar.

Hosté byli i po zbytek prvního poločasu nebezpečnější, ale za zmínku stála až situace ve 43. minutě, kdy z přímého kopu orazítkoval tyč hostující Jirsák.

Po změně stran se spád zápasu změnil a bylo zřejmé, že Příbram chce hlavně pozorně bránit. A to se nepodařilo zlomit ani útočícím hostům a tak žádné šance nepřicházely. Hradec několikrát minul branku, zejména brejk, který zakončoval Schwarz s Černým už byl blízko gólu, skluzem však situaci zachránil Suchan. A ten samý hráč na opačné straně šanci naopak zahodil, když v dobré pozici trefil stojícího hráče před sebou.

Nakonec se ale domácí mohli radovat ze třetí výhry v sezóně a Kamil Tobiáš si prožil premiérovou výhru u Litavky.

1.FK Příbram - FC Hradec Králové 1:0 (1:0)

Branky: 7. Pilík T.
Rozhodčí: Královec - Morkusch, Kubr
ŽK: Hruška, Pilík - Malinský, Janoušek
Diváci: 2116

1.FK Příbram: Hruška - Chaluš, Tregler, Jiránek, Divíšek (46. Krameš) - Trapp - Bazal, Suchan (86. Lupták), Rezek, Linhart (73. Kacafírek) - T. Pilík

FC Hradec Králové: Ottmar - Krátký (M. Černý), Chleboun, Nosek, Plašil - Janoušek, Jirsák (69. Schwarz) - Martan, P. Černý, Malinský (57. Žondra) - Pázler

Autor / zdroj: fkpribram.cz

Razítka Hradec Králové - výroba razítek ON-LINE i na počkání

Výroba samobarvících razítek COLOP®, výroba razítek na počkání, mobilní razítka Pocket Stamp Plus, výroba razítek ON-LINE, razítka Colop Microban®, s ochranou antibakteriálním povrchem, ekologická razítka COLOP Green Stamp Line, a samozřejmě také Flashová razítka Colop EOS, až do velikosti tisk. plochy neuvěřitelných 89 x 121 mm s možným tiskem až 20 000 kopií! Kontakt 603 44 94 31, www.razitkahk.cz