Zpravodajství

Nové ultrazvuky, kardiotokografy i operační vybavení. Gynekologicko-porodnické oddělení trutnovské nemocnice má nové přístroje za 19 milionů korun
Trutnov
Budoucí maminky a rodičky, pacientky gynekologie i lékaři gynekologicko-porodnického oddělení trutnovské nemocnice již využívají nové moderní přístroje, které nemocnice během uplynulých čtyř měsíců postupně zakoupila.
Pamětní deska legionářů se vrací do Trutnova
Trutnov
V květnu letošního roku se zhodnotí dlouhodobá iniciativa Československé obce legionářské, města Trutnova a Policie ČR vrátit do Trutnova pamětní desku věnovanou československým legionářům, příslušníkům legendární roty Nazdar, kteří v letech první světové války položili své životy během zničující ofenzívy u francouzského Arrasu ve dnech 9. května a 16. června 1915.
Mladí pekaři se utkali v soutěži Pekař roku 2023 junior
Poslední březnové úterý a středu proběhl již 25. ročník soutěže Pekař roku v kategorii junior. Finále se zúčastnilo deset nejlepších studentů z potravinářských škol a učilišť z celé České republiky.
Startuje 2. ročník výtvarné soutěže Auto pro Zdravotního klauna
Společnost Škoda Auto a nezisková organizace Zdravotní klaun zahajují druhý ročník kreativní soutěže Auto pro Zdravotního klauna, v jejímž rámci mohou děti navrhnout vzhled vozu Škoda Enyaq iV.
Recidivista páchá trestnou činnost od roku 2004 a zase skončil ve vazbě
Dvůr Králové nad Labem
Policisté ve Dvoře Králové nad Labem v úterý zadrželi 34letého muže, který se pokusil v obchodě se sportovním oblečením odcizit oblečení za téměř 3 tisíce korun. Od roku 2004 byl již 14x pravomocně odsouzen.
Přijímací řízení na SŠ: školy praskají ve švech. Druhé kolo vypíše minimum škol
Na střední školy míří jeden z nejsilnějších ročníků posledních let. Základní školy letos opustí o 107 tisíc deváťáků. Tisíce dětí se na vysněnou školu letos nedostanou.
Počasí v Krkonoších si zahrává s turisty
Krkonoše
Uplynulé dva dny zavedly krkonošské horské záchranáře opět do hřebenových partií hor zachraňovat turisty v nesnázích.
Valentýnské darování krve v trutnovské nemocnici
Trutnov
Život je oslavou lásky. Láska je podstatou života. Podpořte život darováním krve.
Po Trutnově jsou nově rozmístěná ptačí krmítka
Trutnov
V předchozích letech ptačí budky a hmyzí domky, letos krmítka. Trutnov opět aktivně podporuje ekologii a na letošek si připravil novinku.
Od nového roku končí v Trutnově bezplatné velkokapacitní kontejnery
Trutnov
Nepořádek a odpad, který do nich nepatří. Taková byla situace s velkoobjemovými kontejnery v trutnovských integrovaných obcích. Radnice proto přistoupila k jejich zrušení.

Reklama

Aktivní Dítě

Předpověď počasí

Dlouhodobá předpověď počasí

Dnes se stalo